Rádce HB 

 

 

 

 

Aneb

 

„Co musíte mít ve své sbírce?“

+

„Malá burza“

 

Vítejte v naší nové rubrice! Jejím smyslem je upozornit Vás na to nejpodstatnější, co by správnému příznivci ledního hokeje nemělo uniknout – co by mělo být ozdobou jeho sbírky specializovaných knížek, magazínů, časopisů, ročenek a dalších cenných archiválií. Navíc Vám nabízíme možnost, dotázat se jiných fanoušků, zda jim v jejich kolekci něco nepřebývá, zda to s Vámi nehodlají vyměnit.

 

BURZA (zatím mimo provoz)

Upozornění: Redakce internetového magazínu HB nenese žádnou odpovědnost za obsah zveřejněných inzerátů v malé burze, ani za další vzájemnou korespondenci, která by měla vést k výměně, stejně tak si neúčtuje žádné poplatky. Pouze poskytuje volný prostor Vám fanouškům, jak nabídnout knížky či časopisy (zcela výhradně o ledním hokeji) k výměně nebo se dotázat široké sportovní veřejnosti po vlastnictví některé publikace, která již není v prodeji v obchodech ani na skladech vydavatelství. Pozor! Naše burza neslouží k výměně ani k prodeji videokazet, plakátů, hokejových kartiček, výzbroje či výstroje!

 

Způsob zadávání:

Na naši e-mailovou adresu zašlete zprávu, ve které popíšete jakou knížku, magazín, ročenku či časopis vlastníte, v případě, chcete-li ji někomu dalšímu nabídnout. Stejně tak můžete posílat dotazy, že sháníte tu či onu publikaci. Naše stránky ovšem slouží pouze jako prostředník pro předání základních informací. Všechno ostatní je už jen na Vás. Pro první kontakt nemusíte udávat nic víc, než vlastní emailovou adresu. Zájemce se pak po prezentaci Vaší nabídky na dílčí stránce HB označené jako BURZA ozve v případě zájmu sám.