Informační menu internetového magazínu HOKEJOVÉ BULLY

PERLIČKY Z KABINY aneb co nového na ledě a v zákulisí Sportovní haly

Čtěte ZDE!

OBRAZOVÁ REPORTÁŽ 6 – Historie se opakovala!

Pražané i ve čtvrtém finále opět vstřelili první gól, opět vedli 2:0 a nakonec ve Vítkovicích převzali pohár vítězů a zlaté medaile (14.4.02)

Obrazová reportáž z finále play off ZDE!

TÉMA 4 – Kdo získá třetí set?

Stejně jako před devíti lety může Sparta oslavit zisk titulu v ostravském Paláci sportu, soupeř však zbraně předem neskládá (11.4.02)

Více o finále play off ZDE!

OBRAZOVÁ REPORTÁŽ 5 – Zlomila je 40. minuta…

Favorit extraligy ztratil dobře rozehraný zápas v přesilových hrách a v závěru druhé třetiny, kdy slavilo úspěch bojovné srdce vítkovických hokejistů (7.4.02)

RETRO – Titul s příchutí cibule

Sparta a Vítkovice se potkávají během deseti let v play off počtvrté, podruhé ve finále. Jak se bojovalo o „federální titul“ v roce 1993? (5.4.02)

Více o finále play off 1993 ZDE!

TÉMA 3 – Úkol splněn jen na 50 procent!

Vítěz dlouhodobé části hokejové extraligy může v nejkratším možném termínu postoupit do finále, hráči, trenéři i lidé z managementu jsou ale opatrní v úsudku (28.3.02)

Více o tématu play off ZDE!

OBRAZOVÁ REPORTÁŽ 4 – Taktika brejků slavila úspěch

Slavia dala Spartě popáté v sezóně jen jeden gól v utkání a popáté prohrála, vítěz je krok od finále (27.3.02)

Obrazová reportáž z play off ZDE!

ROZHOVOR – Richard Žemlička

Těsně před play off odpovídal na otázky HB sparťanský kapitán, který tvrdí, že na cestě za titulem bude ignorovat diváky i rozhodčí (8.3.02)

Rozhovor hledejte ZDE!

OBRAZOVÁ REPORTÁŽ 3 – Stejně jako na podzim

Sparta přišla o otřeseného Žemličku a poznala, že Vítkovicím to na cizích kluzištích poslední dobou opravdu šlape (6.1.02)

Obrazová reportáž ZDE!

OBRAZOVÁ REPORTÁŽ 2 – Spravedlivá dělba bodů?

Ani na třetí pokus nedokázali Pražané v této sezóně obrat Pardubice o všechny tři extraligové body (5.11.01)

OBRAZOVÁ REPORTÁŽ 1 – Počtvrté v řadě bez vítězství

Sparta si ani v Havířově a pod dohledem dvou hlavních rozhodčích nespravila chuť z posledních nevydařených zápasů (21.10.01)

TÉMA 2/2001 – Na staveništi dostali „křapec“

Druhé mužstvo tabulky se stalo snadnou kořistí soupeře z předposledního místa. Trenéři Václav Sýkora s Pavlem Hynkem hledali odpověď na otázku proč? (15.10.01)

Více o tématu najdete ZDE!

TÉMA 1/2001 – Poslední třetina? Zatím katastrofa!

Sparta válí na cizích stadionech, ale doma se jí před poloprázdnými ochozy nedaří. V poslední třetině ještě nedala ani gól, navíc opakovaně ztroskotala při trestném střílení (3.10.01)

PROLOG 2001 - Nové dresy, ale stále stejná přání

Nejbohatší extraligový klub zapomněl na tradiční dresy, jeho cíle však zůstávají i bez Patrika Martince stejně vysoké. Vsetínská „kolonie“ se totiž opět rozrostla (20.9.01)

Více o sparťanském rozjezdu do sezóny najdete ZDE!